Tím RO(c)Ku

RO(c)K Zmien sa odrazil aj na zložení tímu. Kto zostal a kto pribudol? A čo sú vlastne zač? To si prečítajte nižšie.

CENŤO
Cenťo to s RO(c)Kom ťahá už od jeho prapočiatkov a je teda bezkonkurenčne najdlhšie pôsobiacim členom tímu. Rolu šéfa tento rok zavesil na klinec, no stále pôsobí ako taký sensei nášho radcáku.
Čo o sebe napísal sám si môžete prečítať TU.

MIMI
Mimi je náš nováčik a zároveň čerstvá absolventka RO(c)Ku. Bude sa na tento ročník pozerať hlavne cez objektív fotoaparátu a nás hádam zachytí z tých najlepších uhlov.
Viac sa o nej dozviete z jej vlastných slov TU.

VLASÁČ
Vlasáč je jeden z našich minuloročných nováčikov, takže už je vlastne starý harcovník 🙂 Okrem bujarej hrivy je preňho charakteristické napríklad točenie videí či iné veci spojené s modernými technológiami. Čo o sebe prezdradil on? Dozviete sa TU.

ŠKREČOK
Škrečok patrí medzi ľudí, ktorí sa tento rok prikmotrili k Tímu RO(c)Ku. To on stojí za všetkými tými postmi, ktoré môžete vidieť na našom facebooku.
Ak si chcete prečítať, čo o sebe napísal, kliknite TU.

SESTRA
Sestra, rodinejšie oslovovaná aj Sista, Schwesterka či Sestroška, je v tíme RO(c)Ku už nejaký ten rok. Mnohí ľudia ju poznajú najmä cez maily, ktoré píše za celý tím do oblasti. Tento rok bude mimo iné dohliadať aj na to, aby sa ľudia na radcáku neotrávili (veríme, že jej to pôjde dobre).
Čo viac na seba prezradila, nájdete TU.

MARTEL
Ďalšia nová tvár a tohtoročná posila tímu (a další člen zo 47ky). Už teraz pilne komunikuje s účastníkmi a bude v tom pokračovať až do konca ročníka.
Viac si môžete prečítať TU.

PEŤKA
Peťka nás oslňuje svojim úsmevom ako členka Tímu RO(c)Ku od minulého roku. Tento rok sa prepla do externej formy, no to neznamená, že by z tímu vypadla úplne a jej hlások stále z času na čas zaznie na našich tímových stretnutiach. Účastníci tiež určite niekedy uvidia jej kučeravú hlavu. 🙂 Čo o sebe povedala Peťka si môžete prečítať TU.

ANČO
Predstavujeme Vám velkého a úžasného krála Anča samozvaného pána v jeho hlave nazvaného tímu Ančovičiek a tak ďalej a tak ďalej. No ale teraz vážne. Ančovičák vystriedal tento rok Cenťa na poste šéfa tímu a tak šoféruje už nie len svoje auto Škvrnu, ale aj tohtoročný RO(c)K Zmien.  Viac o ňom si v jeho vlastných slovách môžete prečítať TU.

OKURKA
Okurka sa do nášho tímu prepašoval ako Varič a bude nám tento rok pripravovať pochutiny. Dohliadne na to, aby sme nikdy nezapomneli na okurku. Ak si chcete prečítať, čo o sebe napísal, kliknite TU.